Benjamin Fulford: “Het spel is uit; de VS is failliet en door Israël omgekochte politici zullen worden gearresteerd voor hoogverraad.”

27oktober 2025

Benjamin Fulford
Benjamin Fulford is een in Japan gevestigde Canadese journalist. Als vertegenwoordiger van enkele invloedrijke Oosterse families is hij diep ingevoerd in de gebeurtenissen achter de schermen op het wereldtoneel van de macht. De laag van onze maatschappij waar de reguliere media bijna nooit over berichten, de wereld van de militair-industriële complexen en de geheime genootschappen.

Deze week zal President Donald Trump in Azië zijn voor een allerlaatste bedeltour om te proberen financiering te krijgen zodat de US Corporation door kan gaan. Wij horen van bronnen van een Aziatisch geheim genootschap dat hij het niet zal krijgen. De VS en Israël zijn de hoofdoorzaken van oorlog en terrorisme wereldwijd en moeten opgeheven worden, zeggen ze. Tegen deze tijd volgend jaar beginnen waarschijnlijk de oorlogsmisdaadtribunalen. Alle politici die omkoopsommen accepteerden van Israël zal hoogverraad ten laste worden gelegd.

Dit betekent dat de VS regeringssluiting die nu bijna een maand heeft geduurd deze keer waarschijnlijk permanent zal zijn. Als de VS regering valt, zullen de regeringen van Canada, Frankrijk, Duitsland, Japan en het VK, enz. snel volgen.

Om te onderstrepen hoe het deze keer echt anders is: Amerikaanse troepen en overheidsfunctionarissen staan in de rij bij voedselbanken na een maand zonder inkomen. Als soldaten niet worden betaald, is muiterij niet ver weg.

Onderstaande nieuwsberichten zijn een momentopname van de ineenstorting van de VS en haar Westerse slavenstaten:

Volgens het officiële social media account van de Amerikaanse Strijdkrachten in Japan hebben ze sinds 2 oktober gewerkt zonder betaling. Er is geen informatie dat hun salarissen sindsdien zijn hervat. Amerikaans militair personeel in Japan werkt zonder betaling en standaard evenementen worden een voor een gecanceld.

https://www.tokyo-np.co.jp/article/439894

Het hoofd van een voedselbank vertelde de verslaggever: “In een normale week hebben we meestal rond 1 uur ’s-middags geen voedsel meer. Vorige week gebeurde dat rond 10:30 uur.” 

“Als ik hier een stapje opzij doe,  zie je dat er nogal wat militairen en hun gezinnen in de rij staan vanwege de regeringssluiting”, zei de verslaggeefster terwijl ze de lange rij achter haar laat zien.

Vrijdag waarschuwde het Amerikaanse Ministerie van Landbouw (USDA) dat circa 42 miljoen mensen niet hun steun van voedselbonnen zullen krijgen komende 1 november.

De Duitse Minister van Buitenlandse Zaken Johann Wadephul werd gedwongen om een reis naar China te cancelen nadat Peking had geweigerd een ontmoeting op hoog niveau met hem te regelen…verwacht wordt nu dat Volkswagen de productie bij de voornaamste fabrieken deze week stillegt als gevolg van een tekort aan halfgeleiders.

https://www.rt.com/news/626924-german-diplomat-cancels-china-trip

Moody’s kredietbeoordelaars hebben Frankrijk’s vooruitzicht veranderd van ‘stabiel’ naar ‘negatief’ volgens “politieke fragmentatie”.

https://www.rt.com/business/626947-moody-france-credit-outlook

Maar voordat we dieper in het nieuws duiken, moeten we een stap terug doen en kijken naar het grotere plaatje. De Amerikaanse regeringssluiting is geen gewone gebeurtenis.

Opgevoed zijnde als een atheïst en opgeleid als een journalist om op feiten gebaseerde forensische sporen te volgen, vat ik dat wat ik je ga vertellen niet licht op: Een oorlog tegen demonische krachten die duizenden jaren heeft geduurd loopt ten einde. De mensheid staat op het punt wakker te worden uit een lange en verschrikkelijke nachtmerrie.

Mijn eigen betrokkenheid bij deze oorlog begon meer dan 20 jaar geleden toen ik probeerde de Aziaten ervan te overtuigen te stoppen met het financieren van de Verenigde Staten tenzij die ermee instemden om te stoppen met haar eindeloze oorlogen. De Aziaten waren het daarmee eens. Dit leidde me veel “dieper een konijnenhol” in dan iets wat ik me had kunnen voorstellen.  

Het blijkt dat de meeste wereldleiders onder controle worden gehouden door demonen. Ik ontdekte dit toen ik begon met het ontmoeten van topfiguren uit Westerse geheime genootschappen zoals de Vrijmetselarij, de Illuminati en de Zwarte Zon aanbidders. Ik heb gezien hoe mensen als Leo Zagami vanaf afstand onder controle stonden van buitenaardse entiteiten. Hun pupillen worden zwart, hun stemmen veranderen en ze kunnen telepathisch communiceren. Dit is door de jaren heen goed gedocumenteerd. 

De zaak van Catherine Doyle in 1871 is daar een goed voorbeeld van. Een negenjarig meisje kreeg plotseling superkracht en kennis die ze onmogelijk zelfstandig had kunnen verkrijgen. Ze was ook geobsedeerd door dood en lijden. Dit werd wetenschappelijk in grote details gedocumenteerd. Voor meer details, bekijk deze één uur durende documentaire:

https://www.youtube.com/watch?v=9QhrE7GPyqc

De P2 Vrijmetselaars en anderen vertelden me dat ze ceremonies uitvoerden om contact op te nemen met wezens uit andere dimensies. Ze waren in staat om grote macht te krijgen, zoals het vermogen om aardbevingen of stormen te veroorzaken in ruil voor mensenoffers. Ze zeiden dat VS presidenten en andere politici acteurs waren die van hen bevelen kregen.

De Aziatische geheime genootschappen op top niveau, zoals de Red Swastika en de Dragon familie, zeiden dat ze ook contact opnamen met buitenaardse entiteiten via ceremonies waarbij echter geen mensenoffers betrokken waren.

Steeds meer mensen beseffen dat we te maken hebben met krachten die niet van deze aarde zijn:

Candace Owens zegt dat ze niet gelooft dat Elon Musk, Sam Altman of Peter Thiel mensen zijn en noemt hen in plaats daarvan hybriden.

Ze vermeldt dat er iets vreemds is met hun ogen en zegt dat ze er niet zeker van is of ze wel bloeden.

Owens beschrijft een donkere, demonische aanwezigheid en beweert dat het transhumanisten zijn die de mensheid onder controle willen houden via AI en technologie zonder god.

Ter ondersteuning van Owens heb ik lange tijd geprobeerd om iemand te vinden die Musk in hoogsteigen persoon heeft ontmoet en dat is me niet gelukt. Het is bijna alsof hij een AI creatie is. Ik heb hem herhaaldelijk om een interview gevraagd, maar nooit iets van hem of zijn mensen terug gehoord. Er bestaat ook heel wat getuigenis dat hij werd grootgebracht als een Satanist.

Terug naar Satanisten. Deze getuigenverklaring van een hoge magiër van hen bestrijkt nieuw terrein. Hij beweert dat Satanisten rond de leeftijd van 3 jaar of al jonger beginnen met het hebben van seks met volwassenen. 

Hij zegt dat de Satanisten de moord van kinderen rechtvaardigen door te vermelden dat abortus legaal is maar het doden van kinderen nadat ze zijn geboren dat niet is. Dus beschrijven ze de moord van kinderen als “abortussen”. Volgens hun magie: als je wilt dat Satan iets voor je doet, bijvoorbeeld je rijk maken, dan is je betaalmiddel daarvoor een kinderoffer. Natuurlijk, wanneer je eenmaal betrokken bent bij een kinderoffer bestaat er geen terugkeer meer. Volgens deze “magiër” hebben de Satanisten meer dan 1,1 miljoen leden, waarvan velen in posities van grote macht. Dat is de reden waarom het zo moeilijk is om van ze af te komen.

Deze Satanisten gebruiken massamoord-gebeurtenissen zoals de holocaust en de oorlog in Oekraïne om macht te krijgen. Ze hebben oorlog ook nodig omdat het hen in staat stelt een groot aantal kinderen te pakken te krijgen voor hun offers.

Dit onderwerp was gewoonlijk volledig taboe, maar nu is het moeilijk om iemand te vinden die niet heeft gehoord van Jeffrey Epstein en zijn pedofielen moord-eiland. We weten dat de meeste Westerse leiders gechanteerde pedofielen zijn.

De reden waarom de Epstein files verzegeld blijven is dat de pedofielen nog altijd de controle hebben. De reden waarom politici het tegenovergestelde doen van wat ze beloven tijdens hun campagnes is dat ze gechanteerd worden door de Satanisten.

Deze korte video beschrijft het proces, maar ik zou het woord Joden willen vervangen door satanisten omdat echte Joden Satan niet aanbidden.

Oké, laten we met deze achtergrond in gedachten teruggaan naar de wereldgebeurtenissen van de afgelopen week.

In het nieuws was veel geklets over een top tussen Trump en de Russische President Vladimir Poetin.

Dit is wat een senior US Space Force functionaris – die zowel Poetin als Trump persoonlijk kent – hierover te zeggen had:

De originele Trump, Poetin en Xi Jinping (alle 3 originelen)  werken samen achter de schermen naar vrede en harmonie. Ze maken alle drie gebruik van dubbelgangers en avatars om veiligheidsredenen. Jammer genoeg gebruikt de Deep State [Satanisten] hun eigen dubbelgangers en avatars van hen. De strijd om controle over de wereld is nu in haar beslissende fase. Dit is de Wereldwijde Alliantie voor de vrijheid van de mensheid tegen de Satanische donkere kant die zo veel mogelijk  levende wezens uit de weg wil ruimen (niet alleen mensen). 

Je kent de Deep State nep Trump aan zijn voortdurende steun aan Israël. Zowel als aan zijn voortdurende aarzeling over bijna iedere kwestie.

De 3 originele leiders zijn van plan om elkaar vóór 15 december te ontmoeten, achter gesloten deuren en op een niet bekendgemaakte plaats. Er zal geen enkele openbare bekendmaking komen. Volledig onofficieel.

De Trump die nu Japan bezoekt is bijna zeker de nep Trump, oordelend naar zijn verklaringen tegen de pers. We hebben nu ook ontdekt dat de nieuwe Japanse Premier, Sanae Takaichi, werkt voor de Japanse power broker [manipulator met macht] Taro Aso. Aso is een proxy [gevolmachtigde] voor de Franse Tak van de Rothschild familie. Het feit dat Takaichi nu in het openbaar de Oekraïense dictator Vladimir Zelensky steunt, betekent dat haar regime onder controle staat van de Satanisten. Wat dit betekent is dat als het de nep Trump is die komend weekeinde in Zuid Korea een ontmoeting heeft met Xi Jinping, hij met lege handen terug zal keren.

Als een van de tekenen dat deze ontmoeting niet goed zal gaan, zegt de nep Trump nu dat China fentanyl smokkelt via Venezuela. Hij heeft absoluut geen voeling met de werkelijkheid…

Wij zullen deze week een ontmoeting hebben met de senior bronnen van een Aziatisch geheim genootschap, dus zullen we meer gedetailleerde informatie hierover hebben voor het verslag van volgende week.

Voor zover het Poetin betreft, in het nieuws stelde Trump voor hem te ontmoeten in Boedapest. Maar de top werd uitgesteld omdat de EU dreigde Poetin te arresteren als hij naar Hongarije zou komen om Trump te ontmoeten.

https://www.newsweek.com/poland-issues-putin-arrest-warning-ahead-of-trump-meeting-10912110?utm_source=reddit&utm_campaign=reddit_main

Nu zegt de Russische power broker Dmitry Medvedev: “Het vertrek van de VS uit het onderhandelingsproces stuurt een signaal naar Rusland om [Vladimir] Zelensky’s criminele regime te vernietigen. Alleen daarna kan het langverwachte onderhandelingsproces beginnen.”

https://tass.com/world/2034539

De beslissende vernietiging van het satanische Oekraïense regime is nu goed aan de gang. Vorige week stak het Russische leger de rivier de Dnieper over een creëerde een bruggenhoofd op een eiland nabij Kherson. Dat betekent dat ze daarna Odessa zullen innemen. Zodra Rusland Odessa inneemt, zal een vredesovereenkomst mogelijk zijn. Militaire experts zijn het ermee eens dat de oorlog in Oekraïne nu in principe over is. 

https://sputniknews.in/20251023/russian-army-crosses-dnieper-creates-bridgehead-on-island-near-kherson-mod-9958350.html?ysclid=mh92gld8gf631697785

Iets anders om aandacht aan te schenken over Rusland is dat als het Westen probeert faillissement af te wenden door Russische eigendommen te stelen, Ruslands reactie daarop zou zijn het in beslag nemen van Westerse bezittingen op haar grondgebied ter waarde van 200 miljard Euro.

https://tass.com/world/2034993?ysclid=mh92loybks582006416

We zien ook dat Poetin een nucleair-aangedreven Burevestnik raket onthulde “met GEEN ENKELE EQUIVALENT in de hele wereld”, die “gebruikt kan worden tegen beschermde locaties WAAR DAN OOK”. Dit betekent dat ze Israël kan vernietigen voordat die ooit de kans krijgt haar Samsom optie van nucleaire chantage te gebruiken.

Dit is de reden waarom Israël wordt gedwongen haar genocide in Gaza terug te schroeven. Volgens Poolse inlichtingenbronnen: de Iraanse televisie rapporteert dat 50 landen betrokken waren bij de aanslag op Iran op 13 juni. Alle NAVO landen en hun vazalstaten. Naast de belangrijkste agressors van de VS en Israël, speelden het Verenigd Koninkrijk en Turkije de grootste rol. De eerste drone-aanval op Iran kwam uit Azerbeidzjan. Ik kan ook schrijven dat de voorbereidingen voor de hele actie jaren heeft geduurd en dat de actie bleek een mislukking te zijn.

En Trump was niet sterk genoeg om de richting waarin de koloniale wereldorde ging te stoppen, of hij wilde dat ook niet.

Een seniorbron van het Amerikaanse leger zegt “Het Gaza vredesplan was een andere zwendel van de nep Trump. Hij staat volledig onder controle van buitenlandse beïnvloeders, d.w.z. de Zionist Kushner. Trump’s Zionistische schoonzoon heeft de leiding over de opbouw van Gaza. Niet ten voordele van de Palestijnen. Dat is allemaal magische illusie. Ze zijn van plan om een andere ‘Monte Carlo’ te bouwen in het Midden Oosten. We zullen zorgvuldig in de gaten moeten houden wat de Iraniërs te zeggen hebben.”

De Iraniërs zeggen dat de satanische staat Israël vervangen gaat worden door de multi-etnische, multireligieuze staat Judea. En ook: doordat de Turkse President Recep Erdogan nu is ontmaskerd als een Zionistisch agent, zijn dagen geteld zijn. Dit betekent dat Israël definitief ten ondergang is gedoemd.

Met de oorlog in Oekraïne over en de oorlog in Gaza op het punt staat te eindigen, proberen de Satanisten wanhopig een andere oorlog te beginnen. Onze Amerikaanse militaire bronnen zeggen dat het Zionistische plan voor Venezuela is een herhaling van Vietnam: “De Nep Trump voert opdrachten uit van zijn meesters. Oorlog is de enige manier die de Zionisten kennen om de volledige ineenstorting van hun gecontroleerde, in eigendom zijnde wereldwijde financiële systeem te stoppen. Oorlog is een nooit eindigende cyclus voor hen.”

Daarom hint VS Senator en pedofiele Zionisten marionet Graham dat de VS Venezuela’s President Nicolas Maduro zou kunnen VERMOORDEN: “Ik denk niet dat hij nog veel langer onder ons zal blijven… Als ik Maduro was, zou ik een manier vinden om te vertrekken voordat de klap valt.”

Dit gaat niet over drugs, ook al beschuldigt de nep “Trump” de Venezolaanse President Nicolas Maduro ervan een drug warlord te zijn. Dit “60 Minutes” [een actualiteitenprogramma op CBS] verslag uit 1993 laat zien hoe de CIA in de tachtiger jaren cocaïne vanuit Venezuela de VS binnensmokkelde. Iedereen in Latijns Amerika weet dat CIA staat voor Cocaïne Importerend Agentschap. Drugs zijn slechts een excuus om een volgende ronde van massale satanische offers te beginnen.

Dit gaat zelfs niet over olie omdat Maduro de VS al toegang tot Venezuela’s olie heeft aangeboden. Wat de Satanisten echt willen is rotzooi, zodat ze door kunnen gaan met hun demonische controleurs van mensenoffers te voorzien.

Maar de Amerikaanse strijdkrachten gaan niet mee met deze plannen. Ook zeggen Rusland en China dat ze Venezuela zullen beschermen, wat betekent dat de VS niet in staat zal zijn om daar met succes oorlog te voeren. Zonder een andere oorlog zullen er heel wat hongerige demonen komen.

Nu we het over honger hebben, de VS zal dat ervaren tenzij de strijdkrachten het Zionistische regime daar overnemen en ontmantelen.

Heb je ooit de Internal Revenue Code gelezen? Het is ruwweg tienduizend pagina’s lang! Wanneer je wettelijke regelingen/voorschriften en officiële belastingadviezen meetelt is het meer dan vijfenzeventig duizend pagina’s  lang! Een gemiddelde lezer zou vier maanden nodig hebben om door alle verschillende manieren waarop de federale regering haar diefstal van wat je dacht jouw bezit te zijn, legaliseert.

Zo lang de federale regering is gesloten, laten we de IRS afdanken.

https://www.americanthinker.com/blog/2025/10/let_s_shut_down_the_irs.html

We betalen belasting op lonen, dan betalen we omzetbelasting om ons eigen geld te besteden, dan betalen we inkomstenbelasting op ons geld waarover al belasting is betaald en dan, wanneer we dood gaan, betalen onze erfgenamen belasting op ons geld waarover al belasting is betaald.

De IRS is geen Amerikaanse Overheidsdienst. Het is een Schuldverzamelingsdienst van het Internationale Monetaire Fonds (IMF).

De zogenaamde VS regering heeft gedurende tientallen jaren steeds meer gestolen van de gewone Amerikaanse mensen in haar wanhopige poging om faillissement te voorkomen:

De laatste 20 jaar, van 2005 tot 2025, zijn de kosten van alle essentiële dingen omhoog gevlogen: 

  • Huisvesting (huren) 120 procent
  • Vervoer 86 procent
  • Opleiding 133 procent
  • Boodschappen 79 procent
  • Amusement 100 procent
  • Nutsbedrijven 53 procent
  • Tijd om te sparen voor aanbetaling bij koop van een huis is gegaan van 8 naar 14 jaar
  • De gemiddelde studieschuld  is gegaan van $ 20.000 naar $ 30.000
  • Het werkelijke salaris 12 procent
  • Ziekteverzekering is tegenwoordig een killer van de levensstandaard, en is gemiddeld $27.000 van de zakelijke kant gezien, en dat is dan zonder het gebruik ervan.
  • Van een eigen huis kopen lijkt op grote schaal geen sprake meer te zijn.

https://press.theteflacademy.com/united-states

Als ander teken hoe corrupt het regime is: Minister van Financiën Scott Bessent’s $40 miljard bail-out van Argentinië’s “Lubavitcher” President Millei kwam nadat het hedgefonds van Bessent’s vriend Robert Citrone’s veel sterk gereduceerde schulden van de Argentijnse regering had gekocht (gekocht tegen 20% van de waarde of minder); een riskante speculatie tenzij hij voorkennis had. Nu kan Citrone zijn Argentijnse obligaties verzilveren tegen 100%, met de $40 miljard van de Amerikaanse belastingbetaler die deze obligaties afbetalen, en een enorme winst maken die in de honderden miljoenen dollars loopt. Ik vraag me af wat Bessent en  Trump’s deel zal zijn van dit buitenkansje.  

De situatie is net zo slecht in Canada. Het regime van Premier Mark Carney passeerde IHR amendementen, die op 19 september 2025 van kracht werden, en die de Directeur-generaal van de WHO het recht geeft wereldwijde “gezondheidscrisissen” af te kondigen die het nodig zouden kunnen maken dat Canada richtlijnen volgt van een in privébezit zijnde, niet gouvernementele WHO gefinancierd door de massamoordenaar Bill Gates.

De enige reden waarom Carney zijn land op deze manier zou verraden is als hij een gechanteerde pedofiel is.

De Canadese regering is ook behoorlijk incompetent. Uw correspondent ging naar het stadhuis van  Ottawa om een geboortebewijs te halen. Ze lieten me anderhalf uur wachten voordat ze zeiden dat ze dat niet konden, ook al zijn ze de dienst die daarvoor verantwoordelijk is. Mijn broer werd in Quebec ook geweigerd toen hij probeerde zijn rijbewijs te veranderen en kreeg te horen dat hij een afspraak moest maken, wat een wachttijd van twee maanden zou betekenen. Bij elke Japanse overheidsdienst zou de uitvoering van dit soort verzoeken minder dan tien minuten in beslag nemen.

Deze foto van de deur naar een toilet in een Canadees overheidsgebouw vat de situatie samen. Voor mij ziet het er uit alsof alleen hermafrodieten of transseksuelen in een rolstoel het toilet mogen gebruiken.

Terwijl vakkundige immigranten gewoonlijk de bron van Canada’s kracht waren, zijn de meeste immigranten tegenwoordig mannen van de militaire leeftijd die uit derdewereld landen komen en zelfs geen middelbare schoolopleiding hebben. Het gevolg was stijgende misdaad.

Dit geval uit Zweden zou net zo gemakkelijk uit Canada kunnen komen. Journalisten van “60 Minutes” reisden naar Zweden om de wereld te laten zien te laten zien hoe geweldig diversiteit en integratie zijn. Ze werden geslagen en verjaagd door dezelfde immigranten die ze probeerden te helpen. Hun verhaal begint overal af te brokkelen. Het is nu de tijd waarop we hard moeten terugvechten om de ineenstorting te versnellen.

Deze video uit het VK zou ook van Canada kunnen zijn:

 “Allah Akbar!”

Ruimdenkende: “Dat is niet nodig! We staan aan dezelfde kant, broer!”

Militante moslim man: “NEE DAT STAAN WE NIET”

Ruimdenkende: “Ja, dat doen we wel.”

Hier zijn een aantal voorbeelden van mensen die terugvechten:

Zie hoe een stelletje verliezers zich vastlijmt aan de vloer bij een Porsche fabriek en hoe de manager dat aanpakt…De protesteerders kunnen drie dagen lang genieten van het plassen in en bevuilen van hun broeken. En ze krijgen ook geen voedsel of water.

In Polen wandelde Parlementslid Grzegorz Braun een gerechtshof binnen om te getuigen in een zaak, maar vond alleen een Kerstboom met “LGBT” kerstballen. Hij greep de boom, sleepte hem naar buiten en gooide hem in de container.

Braun: “Wij zijn in Polen en wij vieren dat niet met homoseksuele Kerstbomen.”

Alle Westerse landen moeten hun overheden omverwerpen en alles vanaf het begin weer opbouwen. Als we dat niet doen, zal het Westen een derdewereld resort worden voor rijke Chinezen.

Nu we het over China hebben, dit is een deel van wat ze van plan zijn voor de volgende vijf jaar.

Het land is van plan om de volgende generatie industrieën, inclusief kwantum-technologie, bio-fabricage, waterstof- en fusie-energie, hersen-computer interfaces, belichaamde intelligentie en zesde generatie mobile communicaties te veranderen in nieuwe mechanismen van economische groei.

Het in Shanghai gevestigde NeuroXess behoort tot de technische bedrijven die instrumenten ontwikkelt voor hersen-computer interface (BCI) en de stad spant zich in om in de toekomst een leidend centrum voor de industrie te worden.

NeuroXess heeft met succes elektrodes ingeplant in 10 deelnemers met epilepsie, waardoor ze complexe Chinese zinnen kunnen communiceren door alleen hun gedachten te gebruiken. Soortgelijke klinische proeven worden momenteel uitgevoerd in Peking en Shanghai.

In China was nog maar een paar jaar geleden een reeks technologieën beperkt tot laboratoria – variërend van elektrische verticale opstijging en landing van vliegtuigen tot solid-state batterijen, 6G en bio-productie – nu worden ze snel verplaatst naar productielijnen, wat een nieuw onontgonnen gebied voor groei opent. 

https://english.news.cn/20251026/e74a25ada6be4439a646267ce1cf5a0d/c.html

De Dragon familie staat paraat om een toekomst planbureau op te zetten om het satanische IMF/BIS/UN/WHO/Wereldbank/WEF controlenetwerk van het Westen te vervangen. De mensheid kan dan zijn eigen toekomst bepalen in plaats van naar het slachthuis geleid te worden door demonisch gecontroleerde politici. Wij hopen dat de echte Trump snel met ons contact zal opnemen omdat talloze biljoenen dollars van door bezittingen gedekt geld klaar staan om te helpen bij het weer opbouwen van het Westen zodra het is genezen van haar satanische infectie. De Amerikaanse en Westerse strijdkrachten zullen dan ook weer de goede jongens zijn.

Bron: Benjaminfulford.net, Nederlandse vertaling: Petronella

. . .

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *